search button
Heart

Avon Katalogları, Fırsat İndirimleri

Aralık 2022 Avon Broşürleri

Avon Katalog

Avon

Burası AVON, 130 yıldır kadınların güzellik, yenilik, iyimserlik ve her şeyden önemlisi kadınların kadınlar için çalıştığı şirket.”

1886 yılından günümüze, mutfaktan liderler çıkaran dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmaktadır.

Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, günümüzde milyonlarca Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketi.

Yeni programı “stand4her” ile her yıl 100 milyon kadının hayatını iyileştirmeyi hedefleyen Avon, Dünya çapında esnetilmiş çalışma kalıplarına rağmen kadınların hala kendi işlerini yapma konusunda geri tutulduğunu gösteren araştırma sonuçlarından yola çıkarak, ‘stand4her’ programını başlattı.

Kadınların gerçek potansiyellerini göstermelerini engelleyen en büyük bariyerlerle mücadele etmek için dünya çapında başlatılan program ile her yıl 100 milyon kadının çalışma ve yaşam standartlarının iyileştirilmesi amaçlanıyor.

Avon, kadınların hayatın her alanında var olmasını istiyor ve kadınların farklı meslekleri tercih etmesini destekliyor. Beşiktaş Kadın Futbol Takımının ana sponsoru olması da bunun en güzel örneklerinden biri...

Kadınların yanında yer alan duruşuyla tanınan AVON, yüksek kaliteli ürünleri ile kozmetik sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte en önemli farkı ise dünyanın her yerinden milyonlarca kadına ve ailelerine daha iyi bir hayat olanağı kazandırmaktır.

AVON ayrıca, eğitim olanaklarından, sosyal sorumluluk projelerinde yer alma fırsatına kadar birçok alanda kadınlara destek vererek onların yanında yer alıyor.

İlk günden bugüne iş modelinin kadınların güçlenmesi üzerine kuran AVON "Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak" vizyonuna sadık kalıyor.

Bu amaçla her gün daha iyi ve kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturmak için kendiyle yarışan AVON, Şangay'da ve New York'ta bulunan AR-GE merkezinde 350’den fazla bilim adamı ve araştırmacı görev yapıyor.

Kaynak

Avon Katalog Hakkında Bilgilendirme

Avon Katalog Nedir?

Avon katalog, popüler kozmetik markası olan Avon yayınladığı kataloglarda kullanıcılara ürün resimlerini ve fiyatlarını bilgilendirmek amacıyla genelde aylık olarak yayınlanmaktadır. Bu şekilde sizlerde avon katalog sayfalarını gezerek en uygun kategori ve ürün listesine ulaşabilirsiniz.

Avon katalog ne zaman yayınlanır ?

Avon aktüel ürünleri genellikle kullanıcılara kampanyalarını duyurmak amacıyla her ayın başından sonuna kadar geçerli detaylı kataloglar yayınlamaktadır. Örnek vermek gerekirse Avon katalogları Eylül 2022 için yayınlandığında 1 Eylül - 30 Eylül arasında geçerli olacaktır.

Avon katalog hangi ürünler var ?

Avon katalog parfürm ve kozmetik markalarının popüler kataloğunu yayınlamaktadır. Kişisel bakım,kozmetik gibi kategorilerin detaylı ürünleri mevcuttur. Cildinize ait ürünler, güzel kokulu parfümler, el sabunları gibi ürünler yayınlanmaktadır.

Kozmetik Ait Broşürler

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku