search button
Heart

Gizlilik Politakası

Bu gizlilik politikası Aktuelkataloglari.com (Gizlilik politikasında “Aktuelkataloglari.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Aktuelkataloglari.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Aktuelkataloglari.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Aktuelkataloglari.com, kişisel bilgilerin ve Aktuelkataloglari.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. AktuelKataloglari.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, AktuelKataloglari.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, AktuelKataloglari.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, AktuelKataloglari.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler AktuelKataloglari.com tarafından da güncellenebilecektir.

AktuelKataloglari.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi AktuelKataloglari.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

AktuelKataloglari.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

AktuelKataloglari.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, AktuelKataloglari.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Çerezler, izleme teknolojileri ve ilgi alanına dayalı reklamcılık.

Google Analytics’i, Site ziyaretçilerimizin Siteyi nasıl kullandığını anlamamıza ve çevrimiçi reklam vermek, reklam satmak ve içerik geliştirmek için Google Analytics Görüntülü Reklamcılık’ın belirli özelliklerini anlamamıza yardımcı olmak için kullanıyoruz. Google Analytics’ten çıkabilir ve Google’ın Görüntülü Reklam Ağı reklamlarını özelleştirebilirsiniz. Lütfen Google’ın Reklam Ayarları ve Google Analytics Kapsamı Dışında Kalma Tarayıcı Eklentisi’ni ziyaret edin. Google’ın tarayıcımız tarafından gönderilen bilgileri nasıl kullandığının açıklaması ve Google’a gönderilen bilgileri kontrol etmenin yolları için Google’ın ortaklarımızın sitelerini veya uygulamalarını kullanırken verileri nasıl kullandığını ziyaret edin.

Google Ads, Google Analytics, Gizlilik Politikası

Harici içeriğe bağlantılar

Sitemiz sizi üçüncü taraflarca sağlanan diğer web sitelerine, hizmetlere veya harici içeriğe yönlendirebilir veya yönlendirebilir. Bu üçüncü taraf web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrol uygulamıyoruz. Bu tür üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Ziyaret ettiğiniz veya kullandığınız herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin gizlilik politikasını okumanızı öneririz.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku