Hakkında aktuelkataloglari.com:

Amacımız, Türkçe sunulan katalogları bir araya getirip çevre dostu bir şekilde çevrimiçi olarak sunmaktır. Türkçe katalog sayfalarının doğrudan ziyaretlerinde lider olmak için çaba harcıyoruz.

Katalogları Nasıl Alıyoruz:

Markalar tarafından oluşturulan katalogları ve içerikleri topluyoruz ve web sitemize ekliyoruz. Bunları zamanlamalı döngülerde entegre etmek için özel bir kod yapısı kullanıyoruz.

Bu sayfa, aktuelkataloglari.com sitesine aittir ve makale yazarlarımız tarafından işletilmektedir.

Web sitemiz, ülkemizde yaygın olan markaların kampanyalarını incelemeyi kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Kataloglar resmi web sitelerinden alınır ve paylaşılır. Web sitemiz aktuelkataloglari.com bir şirketle ilişkili değildir ve kampanyalardaki veya kataloglardaki hatalardan sorumlu değildir.

Kalıcı bağlantı kullanarak web sitemizdeki içerikleri güncelleyebilir ve takip edebiliriz. Böyle bir bağlantı örneği, içeriği düzenli olarak güncellediğimiz "https://aktuelkataloglari.com/bim/" sayfasıdır.

Hak Sahipleri ve Yetkililere:

Sayfamızdaki kataloglar, broşürler, güncel liste bilgileri (fiyat promosyonu vb.) ve logolar ilgili şirketlere aittir. Kanunları, telif haklarını ve kişisel hakları saygı gösterir ve uyar. Geçerli yasa gereği, web site yönetimi illegal içerikleri denetlemekle yükümlü değildir. Bu nedenle "Uyar ve Kaldır" prensibini uyguluyoruz.

Markaların logoları sayfamızda reklam amacıyla kullanılır. Logonun ve/veya resimlerin resmi adresinden kaldırılması durumunda kaldırma işlemi yapılır.

İletişim: [email protected]

Sayfa içeriği resmi web sitesinden alındığı için bilgilerde olabilecek hatalar bizden kaynaklanmamaktadır. İçerikte yazım hataları bulunursa lütfen bizi bilgilendirin, böylece bunları düzeltebiliriz.