AktüelKatalogları.com Hakkında

Amacımız Türkiye'deki katalog firmalarını bir araya toplayıp, çevreye duyarlı olarak internet üzerinden katalogları göstermektir.Hedefimiz ise direk sayfa görüntüleme ile Türkiye'de öncü katalog sitelerinin başında olmayı hedefleyip bunun için çok çalışıyoruz.

Katalog incelemeleri için katalogların ürünlerinin resimlerini keserek içerik oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz içerikler mevcut bir kataloga ait olup herhangi bir ürün satışı yapmamaktayız.

Katalog ve ürün içerikleri "30" günlük süre geçtikten sonra otomatik silinir.


Katalogları nasıl temin ediyoruz ?

Kataloglar markaların hazırladığı içerikleri toparlayıp sitemize ekliyoruz. ( Özel kod yapımızla zamanlama döngüsüne alıyoruz. )

Bu site Aktuelkataloglari.com’a aittir ve makale yazarları tarafından işletilmektedir.

Sitemiz ülkemizde yaygınlaşmış markaların kampanyalarını incelemesine takip edilmesini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Kataloglar resmi siteler üzerinden alınmakta ve paylaşılmaktadır. Aktuelkataloglari.com sitemizin hiç bir firma ile bağlantısı yoktur. Kampanya ve kataloglardaki hatalardan dolayı sorumluluk üstlenmemektedir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemizde bulunan katalog, broşür, aktüel listesi mevcut bilgiler(fiyat tanıtım vs.) ile logoların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilir.

Markalara ait logo sitemizde tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Logo ve resimlerin kaldırılmasıyla alakalı resmi adres üzerinden atıldığında kaldırılma işlemi gerçekleştirilir.

[javascript protected email address]

Sayfanın içerikleri resmi site üzerinden aldığı için bilgilerdeki yanlışlıklar bizimle alakalı değil içerikte yazım hatalarımız mevcutsa düzetilmesi için bilgilendirme yapılmasını önemle rica ederiz.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku