Hakmar

Hakmar Katalogları, Fırsat İndirimleri

Haziran 2022 Hakmar Broşürleri

Aktüel Katalogları Süpermarketler Hakmar Katalog: Fırsatlar (5) Üst Kategori: Fırsatlar (55)

Hakmar KataloglarıBu haftanın Kataloğu

Hakmar Express Hakkında Detaylı Bilgiler

Hakmar Aktüel nedir ?

Hakmar Aktüel, Haftanın belirli günlerinde müşterilerine en uygun ürünleri ve harika fırsatları sunan bir katalogdur.

Hakmar broşür indirimleri, çok iyi fiyatlarla sunulduğu için kısa sürede müşterileri tarafından alınarak bitmektedir. Bu nedenle Hakmar tarafından planlanan indirim broşürleri tarihe göre kullanıcılarına bilgilendirme yapmaktadır.

Hakmar broşür ürünleri ne zaman yayınlanır ?

Hakmar aktüel ürünler kataloğu haftanın belirli günlerinde kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile yayınlanmaktadır.  Hakmar Express broşür günlerini genelde Perşembe ve Salı günleri yayınlamaktadır.

Perşembe günü; Gıda dışı ürünlerin daha ön planda olduğu söylenebilir

Salı günü ; Haftanın indirimlerini kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Hakmar Express mağazalarına giderek kataloglarına ulaşabilir yada internet aracılığı ile “Hakmar bu hafta” veya “Hakmar Broşür” aramalarını kullanarak güncel ve arşiv kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Hakmar aktüel ürünleri nelerdir ?

Hakmar fırsat ürünleri  geniş ürün kategorisine sahip olup bir çok elektronik eşya mutfak ürünleri mobilya kırtasiye ürünleri gibi bir çok çeşidi bulabileceğiniz aktüel ürünler Perşembe ve Salı günü yenilenmektedir.

Hakmar Express modelinde aktüel ürünlerin yanında her sene sonu ve sene arasında hakmar kırtasiye ürünlerinde ön plana çıkmaktadır. Kırtasiye ürünlerini “Fatih, Prit ,Play-doh, Faber Castell kırtasiye” marklarını barındırarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır.

Hakmar Express resmi sitesi adresi nedir?

Hakmar Express internet sayfası üzerinden ürünler satın alabilir yada aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz.

https://www.hakmarexpress.com.tr adresine girerek kataloğunda indirimde bulunan ürünlere ulaşmak çok basit “haftanın ürünleri” bölümünü kontrol etmeniz oradaki ürünleri inceleyip sepete atarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hakmar Express

Hakmar Express geniş bir kalem yelpazesine sahip Türkiye’de discount adı altında indirimli satış yapan yaklaşık 2000 kalem ürün bulunduran bir markettir.

Hakmar mağazacılık genelde 4 sayfa broşür yayınlamaktadır. Haftanın ihtiyaçlarını müşterilerine bildirmek için önceden yayınladığı broşürleri internet ortamında, sosyal medya aracılığı ile paylaşmaktadır kısıtlı gelen ürünlerin müşteriler tarafından bilinmesi ve alınmasını kolaylaştırmaktadır.

Kategoriye ait etiketler aşağıdadır;

Süpermarketler ait broşürler

Süpermarketler ait Kategoriler

Süpermarketler