Migros Katalogları, Fırsat İndirimleri

Ekim 2022 Migros Broşürleri

Migros Katalog

Bu haftanın Kataloğu Migros Katalog Migros marketleri, Türkiye’de bir çok firmadan önce sanal market uygulamasını kullanmaktadır.Migros ve migroskop her ay müşterilerini bilgilendirmek amacıyla “PDF” uzantılı olarak resmi site üzerinde yayınlamaktadır.

Migros kataloglarında gıda,ev eşya,kıyafet ve teknolojik olarak bir çok detaylı ürün yelpazesi sunarak migros kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Migros katalog zengin ürün yelpazesi kampanya ürünlerini incelemek ve bunları alışveriş listesine ekleyerek migros fırsatlarından faydalanabilirsin.Migros katalog ürünleri ne zaman yayınlanır ?

Migros ve Migroskop katalogları aylık olarak planlanarak müşterilerine sunmaktadır.

Migros Ticarets A.Ş Türkiye'deki popüler süpermarket zincirlerinden biridir. Türkiye genelinde bir çok ilde iyi satışlara sahiptirler

Migros 1975'de kurulmasına rağmen 2020 yılı itibariyle 2213 Migros şube 61 Macrocenter şubesine sahiptir.

Online satışları geliştirmek ve müşterilere hızlı satış yapmak için, Migros sanal market üzerinden internetten verilen siparişleri evimize kadar getirmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısıyla yaşam kalitesinin yükseltilmesinde öncü rol oynamakta, alışverişi hızlı, kolay ve keyifli hale getirmektedir. Amacı, internetten market alışverişini cazip hale getirmek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin alışveriş yapmaları gerektiğinde bir seçenek olarak düşünmek ve Migros Sanal Market'ten alışveriş yapmanın bir ayrıcalık olduğunu ve yaşam kalitelerini artıracağını anlatmaktır. zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Zengin ürün yelpazesiyle hizmet veren Migros Sanal Market ile müşteriler, alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak gerçekleştirebilmektedir. Migros mağazalarındaki tüm ürün ve hizmetler, kaliteden ödün vermeden, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalarla aynı gün veya günün saatine göre müşterilerinin kapısına kadar teslim edilir.

Hizmetlerini akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra internet ve telefon ile çeşitlendiren Migros Sanal Market, 2010 yılında “Mobil Market” uygulamasıyla bir teknolojik yeniliğe öncülük etmiştir. Mobil market uygulaması ile "2011-2012 Yılın Perakende Teknoloji Uygulaması" ödülünü kazanan Migros Sanal Market, bu uygulama ile Türkiye'de ilk kez alışverişte bir ilke imza attı. Android cihazlar için Türkiye'de bir ilk olan "Sesli Ürün Arama Fonksiyonu" ve iPhone için Türkiye'de bir ilk olan Migros Sanal Market mobil uygulamasının barkod arama ve sipariş verme fonksiyonu sayesinde hızlı sipariş oluşturulabilmektedir. /iPad ve Android cihazlar.

Migros marketlerde neler satılır ?

Migros sanal market veya migros süper marketleri üzerinden aklınıza gelecek bir çok kategoriden alışveriş yapabilirsiniz.

Meyve,sebze, et tavuk balık, temel gıda, meze hazır yemek donuk, fırın pasta, dondurma, atıştırmalık, içecekler, deterjan, kozmetik, kişisel bakım, spor ürünleri vb bir çok kategoride alışveriş yaparak kazançlı çıkabilirsiniz.

Süpermarket Kategorileri

Süpermarket Ait Broşürler

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku