Bim Katalogları, Fırsat İndirimleri

Ekim 2022 Bim Broşürleri

Bim Katalog

Bim katalogları

Bim aktüel katalogları, Bim marketleri tarafından belirli bir zaman aralığında müşterilerine bim kampanyalarını duyurma amacıyla yapılmaktadır.

genelde zamanlama dilimleri aynı olmasına çok önem vermektedir. Bim.com.tr adresi üzerinden haftanın yayınlanan kataloglarını inceleme fırsatı vermektedir.

Bim aktüel katalogları ne zaman yayınlanır ?

Bim aktüel katalogları Salı günü ve Cuma günü müşterilerine yayınlamaktadır. Genelde bim.com.tr adresinde Diğer haftanın Salı günü aktüelleri Pazartesi günü; Cuma günü aktüelleri ise Cuma sabahı müşterilerine yayınlamaktadır.

Bim'de bu Salı ; Bim haftanın önerileri başlığı altında genelde bir durum ifade eden katalog yayınlanır. Örneğin XXL ürünleri, Yöresel ürünler Bim'de bu salı ürünleri arasında genellikle temizlik ve gıda ürünleri yayınlanmaktadır ve bim salı günü yayınlanan kataloglarda katalog sayısı ortalama 2 sayfadan oluşmaktadır.

Bim'de bu Cuma ; Bim aktüel ürünleri başlığı altında cuma günü müşterilerine sunulmaktadır. Çeşitliliği bol olan kataloglar sayesinde bir çok ürüne piyasa fiyatının altında ulaşma şansı yakalarsınız. Cuma günü yayınlanan kataloglarda elektronik, ev tekstil, mutfak, oyuncak vb bim cuma broşürleri yayınlanır. Katalog sayfaları ortalama 3 sayfadan oluşmaktadır.

Bim katalogları ve broşürleri nerede ?

Bim kampanyalarını salı ve cuma günü müşterilerine sunmaktadır. Katalogda birbirinden fazla ürün mevcuttur bu kataloglara sitemiz üzerinden güncel olarak ulaşmanıza sağlar.

Broşürlere ulaşmak için resmi site üzerinden veya sitemiz üzerinden BİM kategorisine ulaşarak bim aktüel broşürlerine ulaşabilirsiniz. Mağazaların giriş camlarında afişlik kısmında haftalık aktüel broşürler yayınlanmakta olup poşetleme rafından bim broşürlerine ulaşabilirsiniz.

Süpermarket Kategorileri

Süpermarket Ait Broşürler

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku