search button
Heart

Hakmar Express Katalogları, Fırsat İndirimleri

Aralık 2022 Hakmar Express Broşürleri

Hakmar Express Katalog

Hakmar Express Hakkında Detaylı Bilgiler

Hakmar Aktüel nedir ?

Hakmar Aktüel, Haftanın belirli günlerinde müşterilerine en uygun ürünleri ve harika fırsatları sunan bir katalogdur.

Hakmar broşür indirimleri, çok iyi fiyatlarla sunulduğu için kısa sürede müşterileri tarafından alınarak bitmektedir. Bu nedenle Hakmar tarafından planlanan indirim broşürleri tarihe göre kullanıcılarına bilgilendirme yapmaktadır.

Hakmar broşür ürünleri ne zaman yayınlanır ?

Hakmar aktüel ürünler kataloğu haftanın belirli günlerinde kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile yayınlanmaktadır.  Hakmar Express broşür günlerini genelde Perşembe ve Salı günleri yayınlamaktadır.

Perşembe günü; Gıda dışı ürünlerin daha ön planda olduğu söylenebilir

Salı günü ; Haftanın indirimlerini kullanıcılarıyla paylaşmaktadır.

Hakmar Express mağazalarına giderek kataloglarına ulaşabilir yada internet aracılığı ile "Hakmar bu hafta" veya "Hakmar Broşür" aramalarını kullanarak güncel ve arşiv kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Hakmar aktüel ürünleri nelerdir ?

Hakmar fırsat ürünleri  geniş ürün kategorisine sahip olup bir çok elektronik eşya mutfak ürünleri mobilya kırtasiye ürünleri gibi bir çok çeşidi bulabileceğiniz aktüel ürünler Perşembe ve Salı günü yenilenmektedir.

Hakmar Express modelinde aktüel ürünlerin yanında her sene sonu ve sene arasında hakmar kırtasiye ürünlerinde ön plana çıkmaktadır. Kırtasiye ürünlerini "Fatih, Prit ,Play-doh, Faber Castell kırtasiye" marklarını barındırarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır.

Hakmar Express resmi sitesi adresi nedir?

Hakmar Express internet sayfası üzerinden ürünler satın alabilir yada aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz.

https://www.hakmarexpress.com.tr adresine girerek kataloğunda indirimde bulunan ürünlere ulaşmak çok basit "haftanın ürünleri" bölümünü kontrol etmeniz oradaki ürünleri inceleyip sepete atarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hakmar Express

Hakmar Express geniş bir kalem yelpazesine sahip Türkiye'de discount adı altında indirimli satış yapan yaklaşık 2000 kalem ürün bulunduran bir markettir.

Hakmar mağazacılık genelde 4 sayfa broşür yayınlamaktadır. Haftanın ihtiyaçlarını müşterilerine bildirmek için önceden yayınladığı broşürleri internet ortamında, sosyal medya aracılığı ile paylaşmaktadır kısıtlı gelen ürünlerin müşteriler tarafından bilinmesi ve alınmasını kolaylaştırmaktadır.

Hakmar Hakkında

Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturması, ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla, yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon; kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiş, geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir.

Hakmar kaçta açılıyor ?

Hakmar Express çalışma saatleri genelde yaz ve kış saati gibi uygulamalar kullanmamakta olup açılış saatleri pandemi sonrası tekrar düzene girmiştir. Hakmar Express haftanın 7 günü 09.00'da müşterilerine mağazayı açmaktadır.

Hakmar kaçta kapanıyor?

Hakmar Express haftanın 7 günü 21.00'da müşterilerine mağazayı kapatmaktadır

Hakmar Marketlerde Ne Satılır

Hakmar marketlerde bir çok kategoride hem marketlerden hem de online olarak kendi sitesi üzerinden sipariş verebilir alışveriş yapabilirsiniz.

Hakmar marketlerde her gün ulaşan taze manav ürünleri sayesinde müşterilerine ciddi anlamda taze ürün sunmaktadırlar.

Her hafta indirim broşürü ve spot ürünleri broşürleri yayınlayarak yeni ürünler gelmektedir.

Hakmar'da kırtasiye ürünleri diğer marketlere göre daha çok çeşit bulundurmaktadır.

Süpermarket Ait Broşürler

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku