Tedi Katalogları, Fırsat İndirimleri

Ekim 2022 Tedi Broşürleri

Tedi Katalog

Tedi Broşür Hakkında Detaylı Bilgiler

Tedi nedir ?

Tedi Aktüel, Haftanın belirli günlerinde  ve özel günlerde müşterilerine en uygun ürünleri ve harika fırsatları sunan bir katalogdur.

Tedi broşür indirimleri, çok iyi fiyatlarla sunulduğu için kısa sürede müşterileri tarafından alınarak bitmektedir. Tedi özel günler içinde kıyafet, eşya, elektronik, oyuncak vs. türlerde kataloglar yaparak müşterilerine sunmaktadır.

Tedi 2022 broşürlerinde örnek olarak Tedi sevgililer günü broşürü yayınlayarak müşterilerini çok önceden bilgilendirmiştir.

Tedi sosyal medya üzerinden takip ederek kataloglarına da en hızlı şekilde ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bazen yayınladıkları kataloglarda sadece kıyafetler olabileceği gibi, belirli dönemlerde yayınladıkları broşürde ise geniş ürün yelpazesi sayesinde aklınıza gelmeyecek bir çok ürüne ulaşabileceksiniz.

Tedi broşür ürünleri ne zaman yayınlanır ?

Tedi kataloğu aylık katalog,  tedi katalog bu hafta, özel katalog olarak yayınlanmaktadır. Tedi özel günler için de kataloglarını oluşturur. Okullar açıldığında Tedi kırtasiye ürünleri katalogları inceleyerek uygun fiyata ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Tedi 14 şubat sevgililer günü kataloğunda 14 şubatı anımsatacak ürünleri yayınlayabilir.

Tedi Sömesır kataloğu ise genelde çocuklar için hazırlanmış ve oyuncak içeriği olan kataloglar yer almaktadır.

Tedinin resmi sitesi üzerinden ayrıca haftanın afişlerini takip edebilirsiniz.

Tedi broşür ürünleri nelerdir ?

Tedi fırsat ürünleri birbirinden güzel değişik içeriklere sahip ürünler yer almaktadır. Tedi mağazalarında kozmetik & kişisel bakım, mutfak gereçleri, banyo aksesuarları, ev gereçleri & düzenleme, ev tekstili, oyuncak, kırtasiye, aksesuar, elektronik, gibi bir çok kategori yer almaktadır.

Tedi mağazalarından evinizin ihtiyaçlarını belirleyerek ürünler satın alabilirsiniz.

Tedi kaçta açılıyor ?

Tedi şubeleri hafta içi 10:30’da ve hafta sonu 10:00’da açılmakta ve müşteri kabul etmektedir.

Tedi kaçta kapanıyor?

Tedi şubeleri hafta içi saat 20:30’da ve hafta sonu saat 21:00’de kapanır ve hizmet vermemektedir.

Tedi Express resmi sitesi adresi nedir?

Tedi  internet sayfası üzerinden ürünler satın alabilir yada aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz.

https://kurumsal.tedi.com.tr/ adresine girerek kataloğunda indirimde bulunan ürünlere ulaşmak çok basit "haftanın ürünleri" bölümünü kontrol etmeniz oradaki ürünleri inceleyip sepete atarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tedi Hakkında

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 15 Haziran 2007 tarihinde kurulmuştur.

Tedi, tüketicilerin günlük gıda dışı (tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik vs.) ihtiyaçlarını karşılayan mağazalar zinciridir.

Tedi mağazalarında; bayan, bay, bebek, çocuk, genç, spor, çorap, aksesuar, kozmetik, iç giyim ve diğer ürünlerin (züccaciye, ev tekstili, oyuncak, kırtasiye vb.) satışları yapılmaktadır.

Ev & Yaşam Kategorileri

Ev & Yaşam Ait Broşürler

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edin Devamını Oku